Luty w świetlicy

2 marzec 2022
W tym roku szkolnym luty w świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Szymiszowie upłynął wyjątkowo szybko, gdyż pierwsze dwa jego tygodnie spędziliśmy na zimowych szaleństwach…, ale to co dobre, szybko się kończy i tym samym ferie zimowe to już historia. Wypoczęci i pełni pozytywnej energii z ogromnym zaangażowaniem przystąpiliśmy do pracy.
W pierwszym tygodniu po powrocie skupiliśmy się na charakterystyce najkrótszego miesiąca w roku i omówieniu znanego wszystkim przysłowia: „Idzie luty, przygotuj ciepłe buty”. W drugim i zarazem ostatnim tygodniu lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura, który wypada 26.02. Mając na uwadze zadania wynikające z planu pracy świetlicy, dzieci wykonały prace plastyczne, a także miały możliwość spróbować swoich sił w różnych grach i zabawach tj: tenis stołowy, gra w piłkarzyki, układanie puzzli, budowle z klocków, gry planszowe itp.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2022-03-02 07:14:57)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17414448