Laureat Wojewódzkiej Olimpiady Technicznej z Suchej

31 marzec 2012
Uzyskanie tytułu laureata jest najwyższym osiągnięciem konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim. Takim tytułem w Wojewódzkim Olimpiadzie Technicznej może poszczycić się uczennica szkoły w Suchej Joanna Polok, która uzyskała 85%poprawnych odpowiedzi, tuż za nią uplasowała się Weronika Nocoń - 82 % oraz Rafał Frank - 72 %, oboje również z PSP w Suchej.
Weronika i Rafał uzyskali tytuły finalistów Konkursu Technicznego. Opiekunem uczniów jest Beata Frank. Warto wspomnieć, że Joanna i Rafał to również zeszłoroczni finaliści tej olimpiady. Finalistą Konkursu Technicznego został również Antoni Hajdas z PSP nr 2 w Strzelcach Op., który uzyskał 72 % poprawnych odpowiedzi. Opiekunem jest Jolanta Łukowska.Etap wojewódzki był poprzedzony etapem gminnym, którego organizatorem po raz kolejny była szkoła w Suchej. Laureatce, finalistom oraz opiekunowi życzymy dalszych sukcesów.

Oprac. PSP Sucha

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-03-31 17:45:51)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2012-04-02 17:42:07)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420214