Koszykarskie Złotka z Suchej

9 kwiecień 2014
4 kwietnia w gościnne mury Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zawitały najlepsze drużyny koszykarskie w województwie. Odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Dziewcząt . Brały w nim udział zespoły z Karłowic, Pokoju i Dalachowa oraz drużyna gospodarzy.

Rozgrywki były zacięte. Dziewczęta podeszły do nich bardzo ambicjonalnie. Sędzia – Wiktor Damaszek – miał pełne ręce roboty. Po długich, emocjonujących godzinach złoto wywalczyły koszykarki z Suchej. Zasługują one na duże uznanie, ponieważ grały w dziewięcioosobowym składzie, a suska szkoła ma dwanaście dziewcząt w klasach IV-VI. W skład drużyny wchodzą: Natalia Niepala, Natalia Niedziela, Lila Steindor, Magda Markieton, Ewa Niedworok, Julia Niepala, Wiktoria Florek, Anna Goczoł, Maria Proksa. Jej trenerką jest pani Renata Krawczyk.

Serdeczne podziękowania za pomoc organizacyjną dla Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Strzelcach Opolskich – Andrzeja Damaszka oraz Mam: P. Labisz, P. Niepala, P. Ochmann, P. Skóra, które zadbały o poczęstunek dla uczestników zawodów.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-04-09 14:17:54)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424694