Konkurs plastyczny "Eko kwiatek"

6 czerwiec 2013
Konkurs plastyczny „Eko kwiatek” zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach wraz z oddziałem zamiejscowym w Błotnicy spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem wśród dzieci i nauczycieli gminy Strzelce Opolskie. Łącznie w konkursie wzięło w nim udział 14 przedszkoli.
 Jego celem było między innymi promowanie działań recyklingu, a w szczególności segregowania odpadów oraz  kreatywne wykorzystanie powtórnie odpadów. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac z których komisja konkursowa po wnikliwej i rzetelniej ocenie prac biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość oraz  estetykę wykonania nagrodziła następujące prace dzieci i nauczycieli:

KATEGORIA DZIECI PRZEDSZKOLNE

I miejsce Zofia Pudelko -  Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich

I miejsce. Kajetan Rychlik -  Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach oddział zamiejscowy we Warmątowicach

II miejsce. Paweł Kapica -  Przedszkole Publiczne w Kadłubie

II miejsce Marek Kokot -  Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach

III miejsce Magdalena Nocoń - Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich oddział zamiejscowy w Szymiszowie Osiedlu

Anna Piechota - Przedszkole Publiczne w Rozmierce oddział zamiejscowy w Suchej

Sandra Posiej - Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich

Weronika Rudzka -  Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich oddział zamiejscowy w Szymiszowie Osiedlu

Agnieszka Sus -  Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach oddział zamiejscowy w Błotnicy Strzeleckiej

Rafał Kobylański -  Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich

KATEGORIA NAUCZYCIELE

1  Sylwia Smolarz

2. Helena Zagórowicz – Szłapa

3. Teresa Nowak

Wyróżnienia:

Izabela Bakalarczyk

Elżbieta Gębala

Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o terminie wręczenia nagród.

Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie a wszystkim zwycięzcom  gratulujemy!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-06 07:17:51)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423076