Konkurs „Wartości w sporcie”

25 kwiecień 2012
W czwartek 19.04.2012 odbyło się wręczenie nagród w wojewódzkim konkursie „Wartości w sporcie”. Laureatami w konkursie byli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelcach Op. (Grzegorz Kisała, uczeń kl. IIIb- II MIEJSCE, Bartosz Rosły, uczeń kl.IIIa-VII MIEJSCE).
Nagrody rozdano na konferencji pod tytułem ,,EURO 2012-w poszukiwaniu wartości”, która odbyła się na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. Byli na niej obecni Tomasz Rząsa i Jerzy Brzęczek-byli reprezentanci Polski w piłce nożnej, Ks. Edward Pleń-Krajowy Kapelan Sportu, Ryszard Wójcik-światowej sławy były sędzia piłkarski i inni. Mówili oni między innymi o tym, że sport powinien być dobry, optymistyczny, uczyć szacunku do przeciwnika, uczciwy. Na koniec konferencji odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom.

Oprac. PSP 4

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-04-25 09:39:14)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420147