Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie"

15 kwiecień 2013
"W dniu 12.04.2013r. w Zespole Szkół Gminy Izbicko odbył się XX Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Gawędziarski "Śląskie Beranie" Uroczystego otwarcia dokonał zespół "Na Chwila" w krótkim koncercie śląskich pieśniczek. W konkursie wzięło udział 55 zawodników indywidualnych reprezentujących szkoły podstawowe i ponad 20 zespołów reprezentujących gimnazja i przedstawiających scenki rodzajowe.
Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie godnie reprezentowały dwie uczennice, które zostały laureatkami w kategorii uczniów klas I-IV. Natalia Radziej, uczennica klasy II, debiutantka w tej rywalizacji, zajęła IV miejsce po pięknej interpretacji tekstu "Moja mamulka" Wiktoria Urbanczyk, uczennica klasy IV, zajęła I miejsce wykonując piękny tekst pt. "Dzwony" Do występu uczennice przygotowała Pani Angela Szewczyk wraz z Panem Ryszardem Szewczykiem, autorem obu tekstów. Uczennicom, Nauczycielom i Rodzicom GRATULUJĘ wspaniałego sukcesu!"

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-04-15 19:44:58)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423078