Kolejne sukcesy PP Dziewkowice

27 maj 2013
25 maja 2013 r w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelcach Opolskich odbył I Powiatowy Festiwal Teatrzyków Obcojęzycznych „ Bajkowy Kuferek 2013”, w którym brały udział dziecięce grupy teatralne z powiatu strzeleckiego. Organizatorem festiwalu było Centrum Helen Doron w Strzelcach Opolskich, a patronat nad nim objął Dyrektor Okręgowy Helen Doron Early English Opole.
Dzieci Podczas festiwalu walczyły o statuetkę    „ Bajkowego Kuferka 2013” oraz nagrodę główną -  miesięczny pakiet gier i zabaw językowych dla całej grupy w najbliższym Centrum Helen Doron.

Występy przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach oraz oddziału zamiejscowego tego przedszkola w Błotnicy Strzeleckiej oczarowały jury. I tak ku wielkiej dumie i radości statuetkę „Bajkowego Kuferka 2013” w kategorii grup przedszkolnych trafiła w ręce dzieci z Oddziału zamiejscowego w Błotnicy Strzeleckiej, które przedstawieniem „Aschenputtel” przygotowanym przez nauczycielkę Małgorzatę Gabor zajęły 1 miejsce. Natomiast zaszczytne 2 miejsce zdobyły dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach, które przedstawiły bajkę „ Hans und die Schlümpfe”. Przedstawienie to również przygotowała pani Małgorzata Gabor. Dzieci z naszej placówki przygotowywały się do występów miesiąc czasu – ćwicząc swoje role aktorskie w każdej wolnej chwili w przedszkolu. Nauczycielka zadbała o dekoracje i rekwizyty a rodzice o piękne kostiumy.
Naszym wychowankom gratulujemy pięknych występów !!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-05-27 14:27:22)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-05-27 14:30:49)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423429