Kiermasz świąteczny w PSP4

12 grudzień 2011
9.12.2011 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelcach Op. odbył się kiermasz świąteczny wraz z pokazem artystycznym uczniów tej szkoły. Na scenie pojawiły się diabełki, śnieżynki, choinka i postacie ściśle związane ze świętami. Wystąpili uczniowie z klasy III B i klasy II, zespół taneczny salsa wykonał taniec diabełków, klasa III a uświetniła występ grając utwór muzyczny na ksylofonach.
Program artystyczny został przygotowany przez p. Brygidę Hadelko, p. Ewę Stanuch-Dyduch oraz p. Ewę Woźniak. W czasie występów rodzice mogli zakupić wcześniej przygotowane świąteczne pierniki, kartki świąteczne, aniołki , stroiki i wiele innych. Uczniowie zaś po przedstawieniu otrzymali od aniołków prezenty świąteczne, ale skrzaty utrudniały otrzymanie prezentów tym, co czasem rozrabiają w szkole.

Oprac. PSP4

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-12-12 11:52:35)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419841