Informacja Międzysesyjna - GZOJ

19 listopad 2018
Od 17 października do 9 listopada 2018
  1. Uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2017/2018
W październiku odbyła się uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół, na Najbardziej Usportowioną Szkołę Gminy Strzelce Opolskie w roku szkolny 2017/2018.
Punktacja prowadzona była w trzech kategoriach:
Szkoły Podstawowe Liga „A” Igrzyska Dzieci
miejsce I  - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich,
Szkoły Podstawowe Liga „B” Igrzyska Dzieci
miejsce I – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku,
Gimnazja + klasy gimnazjalne + kl. VII PSP Igrzyska Młodzieży Szkolnej
miejsce I – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich.
  1. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Krew darem życia – ratujmy razem”
9 listopada 2018 roku, podsumowano konkursu plastycznego „Krew darem życia – ratujmy razem”. Ogółem złożono 243 prace uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Strzelce Opolskie (w tym prace z: Zespołu Szkół Specjalnych w Kadłubie i Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Grodzisku). Autorzy najlepszych prac zostali nagrodzeni i wyróżnieni.
  1. Akcja Młodzieżowej Rady Gminy
Młodzieżowa Rada Gminy Strzelce Opolskie ogłosiła dzień 26 października Dniem Ochrony Życia pod Wodą. Celem działania było zwrócenie uwagi na konieczność ochrony oceanów, mórz, zasobów morskich oraz wykorzystanie ich w sposób zrównoważony. W szkołach odbyły się: prelekcje, zajęcia plastyczne, happeningi, zajęcia na wysypisku śmieci PSZOK EKO BOX w Szymiszowie, konkursy tematyczne. Imprezy nasze wpisały się w realizację  wojewódzkich działań w ramach priorytetu 14 – Zrównoważony rozwój.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2018-11-19 07:32:34)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2018-11-19 07:41:49)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422075