Grudniowe niespodzianki w PSP w Suchej

21 grudzień 2012
Uczniowie szkoły w Suchej cieszą się w grudniu wspaniałym, świątecznym klimatem. Już na poczatku miesiąca, mimo braku sniegu, przybył do nich Święty Mikołaj. Jego sanki zaopatrzone były w kółka, co pozwoliło Mu na spektakularny wjazd na salę gimnastyczną...
Czekały tam zniecierpliwione dzieci. Dobrze wiedziały, że czeka je wspaniała niespodzianka, ponieważ tradycją szkoły jest obdarowywanie uczniów 6 grudnia spotkaniem z artystami. W tym roku Mikołaj, wsparty przez Radę Rodziców również nie zawiódł. Odwiedził Suchą w towarzystwie rzymskich legionistów. Cała społeczność szkolna przeniosła się w realia starożytnego Rzymu. Można było przymierzyć ekwipunek legionisty, kupić niewolnika lub zostać kapłanką strzegącą świętego ognia. Żywa lekcja historii sprawiła dzieciom wiele radości. Świąteczny klimat zagościł w szkole na dobre. Rozpoczęło się krzątanie i przygotowania do szkolnych jasełek, które będą okazją do kolejnego spotkania w świątecznym klimacie.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-12-21 08:21:17)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421866