Gminny przegląd inscenizacyjny „Witaminki, witaminki kochają je przedszkolaki z naszej gminki”

11 kwiecień 2014
Witaminki były przewodnim tematem Gminnego Przeglądu Inscenizacyjnego „ Witaminki, Witaminki kochają je przedszkolaki z naszej Gminki” który się odbył 9 kwietnia 2014 w Strzeleckim Domu Kultury. Przegląd zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach wraz z oddziałem zamiejscowym w Błotnicy Strzeleckiej objęty był patronatem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzelcach Opolskich.

Przegląd cieszył się ogromnym zainteresowaniem gdyż wzięło w nim łącznie 217 przedszkolaków z  12 przedszkoli z Gminy Strzelce Opolskie.

Zadaniem uczestników Przeglądu było zaprezentowanie krótkiej scenki teatralnej, piosenki bądź wiersza o tematyce zdrowego żywienia.

Występy dzieci były jakże różnorodne i ciekawe co sprawiło, iż wypełniona po brzegi sala Strzeleckiego Domu Kultury nagradzała małych artystów ogromnymi brawami. W trakcie przerwy pomiędzy występami organizatorzy zapewnili dzieciom jakże zdrowy, pożywny poczęstunek w formie kanapek  i owoców. Było po prostu pysznie J

W organizacji Gminnego Przeglądu pomogli następujący sponsorzy:

Piekarnia „Warzecha” z Dziewkowic

Firma Remontowo – Budowlana Ploch z Jemielnicy

Hurtownia „Kobako”

Hurtownia  „Warzywko”

Masarnia „Pyka” z Jemielnicy

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Prudnik

Rodzice przedszkolaków z Dziewkowic i Błotnicy Strzeleckiej

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM  za okazaną nam pomoc. Nauczycielom za przygotowanie pięknych występów dzieci a naszym przedszkolakom za super zabawę.

Organizatorzy: Małgorzata Gabor i Teresa Cichoń.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-04-11 08:32:41)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424600