Dzień moich pasji

19 czerwiec 2014
W ramach realizowanego projektu,, Dzielę się pasją z innymi" w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach w dniu 3 czerwca odbył się "Dzień moich pasji". Każdy miał możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, tego co lubi, czym się pasjonuje, kolekcjonuje.
Koordynatorem projektu jest pedagog szkolny M. Konewska. Wśród najciekawszych zbiorów znalazła sie kolekcja owadów, żołnierzyków, wozów strażackich czy też pozycje książkowe związane ze zwierzętami. Uczniowie zaprezentowali swoje prace plastyczne, kolekcje kamyków, muszelek, aniołów, gadżetów związanych z ulubionymi bajkami, serialami, aktorami. Zaproszonymi gośćmi byli członkowie należący do ,,Stowarzyszenia Strzeleckie Rowery", którzy zaprezentowali swoje osiągnięcia, opowiedzieli o swojej pasji, przygodach które towarzyszyły im w czasie wypraw rowerowych.Mamy nadzieję,że niejednego z nas ,,zarazili" swoją sympatią do pojazdów dwukołowych.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-06-19 11:56:46)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424765