Dzień Nauczyciela w PG w Szymiszowie

16 październik 2014
W środę 15 października w PG w Szymiszowie nauczyciele i uczniowie zostali zaproszeni na apel z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Szlaga.
Na początku uczniowie mogli zobaczyć jak ciężka i odpowiedzialna jest praca nauczycieli, obserwując scenkę nauczycielską i słuchając piosenki o wynikach egzaminów. Następnie odbyły się „Wiadomości szkolne” poświęcone plotkom i doniesieniom z korytarzy, sal lekcyjnych i pokoju nauczycielskiego. Nauczyciele dowiedzieli się m.in. o przyszłorocznych proponowanych przez Ministra Edukacji Narodowej 80%-owych podwyżkach czy zatrudnieniu w gimnazjum szkolnego masażysty dla grona pedagogicznego. Zaproponowano również unikatowe szkolne stroje dla fizyka, polonisty, biologa czy historyka. Nie obyło się bez komunikatów policji, wiadomości sportowych dotyczących naszych panów wychowania fizycznego czy dekoracji Miss Pedagogów Polski 2014r. Przedstawienie utrzymane w charakterze kabaretowym bardzo się uczniom spodobało i co chwilę wywoływało salwy śmiechu. Na podsumowanie apelu SU złożył nauczycielom życzenia, wręczył kwiatowe upominki i zaprosił do wspólnego zdjęcia całą kadrę nauczycielską i obsługę szkoły. W tym czasie uczniowie odśpiewali „100 lat”.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-10-16 12:57:18)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425686