Dzień Lekkiego Tornistra

28 styczeń 2014
24 stycznia w szkołach naszego województwa obchodzony był Wojewódzki Dzień Lekkiego Tornistra. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelcach Opolskich, postanowili także uczcić ten dzień.
Wszyscy uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę 6b. Pokazali nam oni, jak będziemy się czuli za 50 lat, jeśli dziś nie będziemy dbać o nasze plecy. Mogliśmy zobaczyć: bóle kręgosłupa, chodzenie o lasce i narzekanie na brak możliwości bawienia się z wnukami. Potem przedstawili krótko zasady, jaki powinien być tornister i ile może ważyć najwięcej (na podstawie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego). Rozstrzygnięte zostały także dwa konkursy: na najładniej przyozdobiony tornister oraz na króla/królową najlżejszego tornistra.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-01-28 15:28:19)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423797