Było magicznie i tajemniczo...

5 listopad 2010
Dnia 29.10.2010 r. uczniowie klas I – III z PSP w Suchej uczestniczyli w imprezie zorganizowanej w szkole w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych.
Spotkanie rozpoczęło się od zajęć poświęconych bezpieczeństwu w sieci. Przedstawiciele Referatu Biblioteki Miejskiej w Strzelcach Opolskich – kierownik Anna Parkitna oraz Barbara Kędzierska – w sposób ciekawy i interesujący opowiedziały o zagrożeniach, jakie mogą czyhać na młodego użytkownika Internetu. Następnie uczniowie brali udział w grach i zabawach czytelniczych. Niesamowitą atrakcją imprezy było także spotkanie z iluzjonistą Krzysztofem Bałuchem. Dzieci poznały tajniki magii poprzez bezpośredni kontakt z iluzjonistą i jego sztuczkami. Oprócz atrakcji była także pyszna pizza, zapiekanki, słodycze i mnóstwo dobrej zabawy. Dziękujemy rodzicom, sponsorom oraz pracownikom biblioteki za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprezy.

Opr. PSP Sucha

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2010-11-05 08:40:55)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2010-11-05 08:41:21)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17416251