Bezpieczne przedszkolaki w Dziewkowicach

16 wrzesień 2013
Poznanie zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym , rozumienia znaczenia znaków i sygnałów drogowych, a przede wszystkim nabycia umiejętności i nawyków prawidłowego i bezpiecznego poruszania się po drodze było celem zajęć edukacyjnych w Przedszkolu Publicznym w Dziewkowicach z udziałem Pan Józefa Gaj egzaminatora WORD Opole.
Zainteresowanie i zaciekawienie dzieci dzięki zastosowaniu różnorodnych środków dydaktycznych spełniło ważną rolę, umożliwiając naszym wychowankom przypomnienia sobie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu pieszych. Wychowankowie przedszkola otrzymali także odblaskowe kamizelki ufundowane przez WORD Opole, które zakładać będą podczas spacerów i wycieczek. Ma to wytworzyć u dzieci nawyki korzystania z odblaskowych kamizelek, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze w ruchu pieszych zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-09-16 09:47:44)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423420