Bezpieczne przedszkolaki!

15 wrzesień 2011
W dniu 14 września 2011 r. Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach odwiedziły przedstawicielki Biura Powiatowego ARiMR w Strzelcach Opolskich wraz z policjantem w ramach akcji "Bezpieczeństwo wiejskich dzieci". Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu pieszym podczas rozmowy oraz spaceru z policjantem.
Wychowankowie przedszkola otrzymali odblaskowe kamizelki ufundowane przez Departament Komunikacji Społecznej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, które zakładać będą a w drodze do przedszkola oraz podczas spacerów i wycieczek. Ma to wytworzyć u dzieci nawyki korzystania z odblaskowych kamizelek, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze w ruchu pieszych. zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym.

Oprac. PP Dziewkowice

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-09-15 14:29:53)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418294