Pomoc dla żłobka w Głuchołazach

23 październik 2024
Żłobek Miejski w Głuchołazach sprawuje opiekę nad 77 dzieci. Podczas wrześniowej powodzi ucierpiał cały parter placówki.
W geście solidarności z poszkodowanymi Żłobek w Strzelcach Opolskich organizuje zbiórkę materiałów i zabawek dla Żłobka Miejskiego w Głuchołazach. Dzieciom przydadzą się nowe zabawki, materiały plastyczne (papier, bibuła, kleje, kredki itp.) W tej chwili pilnie potrzebne są również prześcieradła na leżaki dziecięce. Do końca października zbieramy konkretne dary – można je przynosić do Żłobka w Strzelcach Opolskich. Natomiast w piątek 25 października od godziny 13:00 do 16:00 organizujemy kiermasz wypieków. Środki ze sprzedaży posłużą do zakupu wyżej wymienionych prześcieradeł.
Pomóżmy dzieciom odzyskać miejsce bezpiecznej opieki i beztroskich zabaw!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2024-10-23 13:45:31)

Data aktualizacji: 23 październik 2024, Licznik odwiedzin: 17782906